Для замовлень: +38 (067) 545 77 09

 

ТОВ “ДНІПРО-УКРАЇНА”

 

 

Компанія “ДНІПРО-УКРАЇНА”займається розробкою, виробництвом та просуванням на Український ринок ноу-хау у галузі промислового приладобудування, у тому числі, ультразвукових безконтактних витратомірів в стаціонарному та портативному виконанні, під торгівельною маркою “ДНЕПР-7У”.

На сьогоднішній день для України велике значення має організація єффективного обліку паливно- енергетичних ресурсів, що є одним з головних завдань енергозбереження. Актуальними на сьогоднішній день є витратоміри з ультразвуковими датчиками у “накладному” виконанні, тому, що:

- точність вимірювання лічильників протягом усього терміну експлуатації, зберігається стабільною (немає контакту із середовищем вимірювання);

- енергозбереження досягається застосуванням методики вимірювань, при якій відсутні будь-які перешкоди на шляху вимірюваного потоку (сенсори встановлюються на зовнішню поверхню трубопроводу);

- ціна витратомірів не залежить від діаметра трубопроводу і багато іншого …

За час свого існування Компанія стала лідером поставок приладів для безконтактного вимірювання витрат будь-яких рідин (в тому числі стічних вод в напірних і самоплинних колекторах), теплоносія і теплової енергії на котельнях та в підвалах будинків, пари (насиченої і перегрітої), газу (промислового ), повітря.

Ультразвукові витратоміри-лічильники «ДНЕПР-7У», є приладами загальнопромислового призначення з накладними і врізним варіантами монтажу датчиків, і можуть бути застосовані на об'єктах житлово-комунального господарства, ТЕЦ і АЕС, в хімічній, нафтовидобувній, металургійній, харчовій, целюлозопаперовій та інших галузях промисловості. Продукція Компанії «ДНІПРО-УКРАЇНА» представлена наступними пристроями:

Стаціонарні ультразвукові лічильники- витратоміри.

Даний вид пристроїв слід використовувати :

  • в системах холодного та гарячого водопостачання
  • в системах, де використовується насичена (перегріта) пара, газ (повітря).
  • в системах теплопостачання та водовідведення.

Прилади виконані в міцних металевих корпусах. Монтуються в обраному місці, прості в експлуатації і сертифіковані в Україні.

Портативні ультразвукові витратоміри- лічильники. 

Прилади представлені кількома типами виконання: з вбудованим ноутбуком - для повного, розширеного або часткового аудиту, обліку і контролю об'ємної витрати будь-яких типів рідини (вода, масло, нафта, мазут, бензин) в системах -водо, -газо, -теплопостачання і водовідведення.

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ТОВ”ДНІПРО-УКРАЇНА” займається розробкою, виготовленням, проектуванням та установкою ультразвукових витратомірів-лічильників “ДНЕПР-7У” для вимірювання усіх видів рідких та газоподібних енергоресурсів, які транспортуються напірним або самоплинним шляхом як у відкритих лотках та колекторах, так і трубами з пластику, сталі, бетону, чугуну, кераміки та інших видів, з будь-яким діаметром та діапазоном витрати.

Нагрыды компании ДНЕПР-УКРАИНА

Відділ продаж

Телефон: +38 (057) 763 12 03;
Телефон: +38 (067) 540 67 01;
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сервісний центр

Телефон: +38 (057) 763 12 05;
Телефон: +38 (067) 540 10 44;
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вул. Тобольська 42, м. Харків
Україна

Вверх
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…